Nabídka svatebního videoklipu

platná pro sezónu 2021 (od 1.3.2021)

Vážení snoubenci, rád bych vám poradil při výběru vhodné varianty natáčení vašeho velkého dne. Rozhodnutí o tom, jak dlouhý a našlapaný videoklip chcete mít, zaleží na vás. Každý pár má o své svatbě individuální představu a tu se snažím vždy naplnit!

Termín zhotovení svatebního videoklipu je obvykle do 1-4 týdnů. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, prioritou pro mě je, abyste byli s výsledkem spokojeni. Během mé 6 leté praxe natáčení svatebních videí jsem se dosud nesetkal s negativní reakcí, téměř vždy je videoklip odevzdaný “na první dobrou”. V ostatních případech jsem vždy otevřený všem případným úpravám, požadavkům a přáním, které mi sdělíte a které zaručí vaši stoprocentní spokojenost. Svůj čas v době koronavirové krize jsem investoval především do sebe, do sebevzdělání v oboru svatebních videí. Cílem byl posunout kvalitu a úroveň zase o level výš. Na sezónu 2021 jsem plně připraven. A chcete vědět čemu dávám během natáčecího dne přednost? Je to přátelský přístup, když mi nabídnete tykání, neodmítnu 🙂

Děkuji za váš zájem!

***
KOMPLET
Od příprav po večerní zábavu
14.500,-
Natáčení 10 hodin (cca 10-20 hod)
přibližně 4-5 minutový videoklip
licencovaná skladba
dlouhé video
navíc: letecké záběry (dron)
Nejčastější varianta je Komplet, ta obsahuje již ranní přípravy, tzn. začíná se natáčením u nevěsty (líčení, česání a oblékání do svatebních šatů), poté oblékání ženicha a předání kytice nevěstě. Mnohdy chtějí snoubenci točit párové focení ještě před obřadem. Následuje obřad a kompletní harmonogram svatebního dne, až po večerní zábavu (tj. startem DJ). Tmou se většinou natáčení ukončí.
**
STANDARD
Od obřadu "po tanec"
10.500,-
Natáčení 7 hodin (cca 12-19 hod)
přibližně 3-4 minutový videoklip
licencovaná skladba
dlouhé video
navíc: letecké záběry (dron)
Střední varianta Standard začíná cca 30 min před obřadem, již od příchodu prvních hostů. Následuje váš svatební harmonogram, tedy nejobvyklejší pořadí je oběd, přípitek s proslovem, společné focení, párové focení, krájení dortu a první tanec. Zkrátka základní momenty, které ve vašem videoklipu nesmí chybět.
*
OBŘAD
Od obřadu po společné focení
4.500,-
Natáčení 2 hodiny (cca 11-13 hod)
přibližně 2 minutový videoklip
licencovaná skladba
dlouhé video
navíc: -
Nejkratší varianta Obřad začíná také cca 30 min před obřadem, již od příchodu prvních hostů. Následuje samotný obřad a vše co následuje po obřadu, vč. společného focení.
  **** Budete-li mít zájem o individuální balíček, neváhejte mě oslovit.

Chcete letecké záběry (dron)?

Poslední dobou bývá v oblibě zakomponovat do svatebního videoklipu i letecké záběry dronem. Obvykle se natáčí okolní krajina a oblast svatby, přelet nad místem obřadu apod. Ve variantě Komplet a Standard je tato služba v ceně a u varianty Obřad je příplatek za vzlet +1.000,- Kč. Vzlet je závislý na počasí. Za špatných povětrnostních podmínek (déšť, mrholení, silný vítr) není možné s dronem létat. V den svatby se tedy rozhodne, zda to půjde, či ne, proto tuto službu nabízím navíc k balíčku a bez garance.

Co je dlouhé video?

"Aneb, co se do videoklipu nevešlo..."

Cca 30-60 min dlouhý záznam s originálním zvukem, složený z kompletního surového materiálu (všechny krátké sekvence) natáčeného do videoklipu. Tento záznam je ovšem protříděný o rušivé nepovedené záběry, je provedená základní barevná korekce a je s titulkem na začátku a na konci. Nejedná se o statický dlouhý záznam z obřadu a nemá uměleckou hodnotu jako svatební videoklip. V případě, že o něj nebudete mít zájem bude celková cena nižší o 1000,- Kč. Surový materiál uchovávám po dobu dvou měsíců od svatby.

Proč licencovaná skladba?

Pro výběr hudby, do vašeho svatebního videoklipu, nabízím libovolnou licencovanou skladbu z portálu www.artlist.io ze kterého vám na požádání zašlu seznam doporučených svatebních skladeb. Použitím známých komerčních hitů (typu Ed Sheeran, Christina Perri...) může dojít k následnému smazání videa z youtube, vložení reklam do videa, odstranění zvuku z videa, či udělení banu vašemu účtu. Rozhodnutí je na vás, ale nyní to již nedoporučuji.

Pracuji s profesionální technikou a softwary:

Mohu vám doporučit skvělé svatební fotografy!