Zdeněk Strmiska

Natočím vám svatbu!

Zdeněk Strmiska

Natočím vám svatbu!

Přátelé, vítám vás na webu mé svatební videoprodukce. Jmenuji se Zdeněk Strmiska a jsem kameraman a střihač z Brna. V týmu mé produkce je i má milovaná přítelkyně Aneta, maminka našich tří dětí a nadšená fotografka, která mi pomáhá s editací a dělá supervizi mé práci. Za posledních několik let jsem prošel řadou kurzů a workshopů, investoval do techniky, to vše s cílem posunout svou práci o něco dál. Podařilo se to také díky praxi, neboť točím a zase točím… Kameru držím v ruce téměř od základky, avšak profesionálně se natáčením zabývám přibližně od roku 2015.

Moje další spolupráce:

Jsem editor/střihač Kaco Films.
Europe’s Best Wedding Videographer.

Současně tvořím videa
v tvůrčí skupině NOX Media.

Kromě svatebních videí se v průběhu celého roku věnuji komplexní videoprodukci strmiskafilm.cz, kde vytvářím firemní a reklamní videa, reportáže a hudební videoklipy pro kapely. 

A abych nezapomněl…
V roce 2013 jsme s Borkem založili úspěšný kontroverzní pořad o vaření Borkova show. Kravata stranou, dámy a pánové, tohle není pro každého!

Mám absolvovaný výcvik dálkově řídícího pilota bezpilotního systému. Získal jsem platnou licenci pro řízení registrovaného dronu v kategorii OPEN, podkategorii A2 a A3, dle nové bezpilotní legislativy vydané úřadem pro civilní letectví.

dron

Pracuji s profesionální technikou a softwary:

svatebni kameraman brno