Nabídka svatebního videoklipu

Vážení snoubenci, rád bych vám poradil při výběru vhodné varianty natáčení vašeho velkého dne. Rozhodnutí o tom, jak dlouhý a našlapaný videoklip chcete mít, zaleží na vás. Každý pár má o své svatbě individuální představu a tu se snažím vždy naplnit!

Nejkratší varianta Standard začíná obřadem, tedy start natáčení je vhodný min. 30 minut před obřadem, již od příchodu prvních hostů. Následuje váš svatební harmonogram, tedy nejobvyklejší pořadí je oběd, přípitek s proslovem, společné focení, párové focení, krájení dortu a první tanec. Zkrátka základní momenty, které ve vašem videoklipu nesmí chybět.

Nejčastejší varianta je Komplet, ta obsahuje již ranní přípravy, tzn. začíná se natáčením u nevěsty (líčení, česání a oblékání do svatebních šatů), poté oblékání ženicha a předání kytice nevěstě. Mnohdy chtějí snoubenci točit párové focení ještě před obřadem. Následuje obřad a kompletní harmonogram svatebního dne, až po večerní zábavu (tj. startem DJ). Tmou se většinou natáčení ukončí.

To však neplatí u varianty Premium, která zahrnuje variantu Komplet, ale večer se čeká i na případné “večerní překvapení”, které bývá v pokročilejší hodině uprostřed mejdanu! V této variantě nabízím sekundárního kameramana, který zajistí, že zaručeně nic neuteče a pohlídá druhý úhel a také v ceně i letecké záběry s dronem.

Termín zhotovení svatebního videoklipu je obvykle do 2-4 týdnů. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, prioritou pro mě je, abyste byli s výsledkem spokojeni. S pokorou mohu říci, že jsem se dosud nesetkal s negativní reakcí, téměř vždy je videoklip odevzdaný “na první dobrou”. No a v ostatních případech jsem vždy otevřený všem případným úpravám, požadavkům a přáním, které mi sdělíte a které zaručí vaši stoprocentní spokojenost. A chcete vědět čemu dávám během natáčecího dne přednost? Je to přátelský přístup, když mi nabídnete tykání, neodmítnu 🙂

Děkuji za váš zájem!

***
PREMIUM
Od začátku do konce
25.000,-
Natáčení 12 hodin (cca 10-22 hod)
přibližně 5-6 minutový videoklip
licencovaná skladba
dlouhé video
druhý kameraman
letecké záběry / dron
**
KOMPLET
Od příprav po večerní zábavu
15.000,-
Natáčení 10 hodin (cca 10-20 hod)
přibližně 4-5 minutový videoklip
licencovaná skladba
dlouhé video
-
+ letecké záběry / dron (po dohodě)
*
STANDARD
Od obřadu "po tanec"
12.000,-
Natáčení 7 hodin (cca 12-19 hod)
přibližně 3-4 minutový videoklip
licencovaná skladba
dlouhé video
-
-

Chcete letecké záběry (dron)?

Poslední dobou bývá v oblibě zakomponovat do svatebního videoklipu i letecké záběry dronem. Obvykle se natáčí okolní krajina a oblast svatby, přelet nad místem obřadu apod. Ve variantě Premium a Komplet je tato služba "navíc" v ceně a u varianty Standard je příplatek za vzlet +1.500,- Kč. Vzlet je závislý na počasí. Za špatných povětrnostních podmínek (déšť, mrholení, silný vítr) není možné s dronem létat. V den svatby se tedy rozhodne, zda to půjde, či ne, proto tuto službu nabízím jako něco navíc a bez garance.

Co je dlouhé video?

"Aneb, co se do videoklipu nevešlo..."

Cca 30-60 min dlouhý záznam s originálním zvukem, složený z kompletního surového materiálu (všechny krátké sekvence) natáčeného do videoklipu. Tento záznam je ovšem protříděný o rušivé nepovedené záběry, je provedená základní barevná korekce a je s titulkem na začátku a na konci. Nejedná se o statický dlouhý záznam z obřadu a nemá uměleckou hodnotu jako svatební videoklip. V případě, že o něj nebudete mít zájem bude celková cena nižší o 1000,- Kč. Surový materiál uchovávám po dobu jednoho měsíce od svatby.

Proč licencovaná skladba?

Pro výběr hudby, do vašeho svatebního videoklipu, nabízím libovolnou licencovanou skladbu z portálu www.artlist.io ze kterého vám na požádání zašlu seznam doporučených svatebních skladeb. Použitím známých komerčních hitů (typu Ed Sheeran, Christina Perri...) může dojít k následnému smazání videa z youtube, vložení reklam do videa, odstranění zvuku z videa, či udělení banu vašemu účtu. Rozhodnutí je na vás, ale nyní to již nedoporučuji.

Pracuji s profesionální technikou a softwary:

Mohu vám doporučit skvělé svatební fotografy!